Nøkkelpersoner ved Topro Industri

Rune Midtun

Administrerende direktør / CEO

 

rune.midtun@topro.no

(+47) 915 12 311

Kjetil Skjåk

Økonomi direktør / CFO

 

kjetil.skjak@topro.no

(+47) 959 81 685

Ellen Gjerdalen

HR-sjef

 

ellen.gjerdalen@topro.no

(+47) 915 68 788

Knut Ladegård

Salgs- og markedssjef / CCO

 

knut.ladegard@topro.no

(+47) 932 25 194

Frode Kojen

Kvalitetssjef / Quality Manager

 

frode.kojen@topro.no

(+47) 476 56 272

Hanne Prytz

Innkjøps- og Logistikksjef / Procurement and Logistics Manager

 

hanne.prytz@topro.no

(+47) 959 71 986

Terez Ladiszlaidesz

Fabrikksjef

 

terez.ladiszlaidesz@topro.no

(+47) 958 21 267

Elin Vaag

Controller

 

elin.vaag@topro.no

(+47) 913 37 863

Christer Engh Johansen

Eksportsjef / Export Manager

 

christer.engh.johansen@topro.no

(+47) 900 60 737

Svein Riste

Salgssjef Norge / Sales Manager Norway

 

svein.riste@topro.no

(+47) 918 33 443