Om TOPRO

Ledelsen

icon listing emp

Ledelsen

ansatt 2391

Rune Midtun

Administrerende direktør (CEO) – TOPRO Industri AS

(+47) 915 12 311

rune.midtun@topro.no

ansatt 11621

Kjetil Skjåk

Økonomidirektør (CFO) – TOPRO Industri AS

(+47) 959 81 685

kjetil.skjak@topro.no

ansatt 1860

Knut Ladegård

Salgs- og markedssjef hjelpemidler (CCO) – TOPRO Industri AS

(+47) 932 25 194

knut.ladegard@topro.no

ansatt 3855

Elin Vaag

Controller – TOPRO Industri AS

(+47) 913 37 863

elin.vaag@topro.no

ansatt 3819

Frode Kojen

Kvalitetssjef (Quality Manager) – TOPRO Industri AS

(+47) 476 56 272

frode.kojen@topro.no

ansatt 3333

Ellen Gjerdalen

HR- og HMS-sjef (HR and HSE director) – TOPRO Industri AS

(+47) 915 68 788

ellen.gjerdalen@topro.no

ansatt 11636

Hanne Prytz

Innkjøps- og logistikksjef (Procurement and Logistics Manager) – TOPRO Industri AS

(+47) 959 71 986

hanne.prytz@topro.no

icon listing emp

Ledelsen

ansatt 3817

Arnfinn Kleven

Administrerende direktør (CEO) – TOPRO AS

(+47) 951 36 712

arnfinn.kleven@topro.no

ansatt 3848

Geir Arne Malones

Administrerende direktør (CEO) – TOPRO Elektronikk AS

(+47) 926 66 948

geir.malones@topro.no